Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 20, 21, 22, 23, 24 may 2024-cü il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

 

­                                                                         

                                                                         20.05.2024

 

                                                                             10:00

 

1

NOVRUZOVA            KARANFIL                 

 

 

2

MAMEDOV    SAMIR           

 

 

                                                                      

                                                                      11:00

 

3

SULTANOVA GIUNAI          

 

 

4

MAMEDOV    ELMAN                                  

 

 

5

AKHMEDOVA FERDAZ                   

 

 

 

                                                                      12:00

 

6

AIVAZOV        MAKHIR        

 

 

7

DALIVALOV   ETIBAR                      

 

 

                                                

                                                                      14:00

                                                             

8

GEYUSHOVA DASDAKUL               

 

 

9

SHIRINOVA   SEVILIIA                    

 

 

                                                                       15:00

10

 

BALABEKOV  VAGIF            

 

 

11

HASANOV      ELDAR                       

 

 

                                                                       16:00

12

ALIEVA           KHALISAT                 

 

 

13

 

BAYRAMOVA            KENUL                       

 

 

                                                                        17:00

14

ADIN  AHMET                     

 

 

15

HASANOVA ZILOLA                     

 

 

                                                                        

                                                                         21.05.2024

 

                                                                             10:00

 

1

RZAEV            FUAD             

 

 

2

ODZHAKHVERDIEVA           GYUNEL                       

 

 

                                                                      

                                                                      11:00

 

3

MAMEDOV    RASIM           

 

 

4

ABDULAEV    TAKHIR         

 

 

5

DJAMALOVA ELMIRA                     

 

 

 

                                                                      12:00

 

6

DZHAVADOV ELVIN

 

 

7

NABADOVA   MEKHRIBAN             

 

 

                                               

                                                                      14:00

                                                             

8

NABADOVI     ZAKHID                     

 

 

9

HUMBATOVA ZARIPHA      

 

 

                                                                       15:00

10

 

YAZYDZHY    RIMMA                      

 

 

11

NABIEVA        ELNURA        

 

 

                                                                       16:00

12

BASHIROVA  AFSANA                    

 

 

13

KAFAROVA    NATALIA                    

 

 

                                                                       17:00

14

ALEKBEROVA           SAIB   

 

 

15

BALAEV          KARAM                      

 

 

                                                                        

                                                                         22.05.2024

 

                                                                             10:00

 

1

MAMEDOV    SANAN          

 

 

2

AKBULUT       AKIF   

 

 

                                                                      

                                                                      11:00

 

3

TURABOVA   GIUMUSH                 

 

 

4

JAPAROVI     ASIMAN                     

 

 

5

HARAIEVA     KHOSHBAKHT         

 

 

 

                                                                      12:00

 

6

RUSTAMOV   ZAUR 

 

 

7

MAMEDOV    ANAR             

 

 

                                               

                                                                      14:00

                                                             

8

SULEIMANOV           SHAKHIN                  

 

 

9

AKHMEDOV  FAIK               

 

 

                                                                       15:00

10

 

GADIMOVA    NUSHABE                 

 

 

11

KAZIMOVA     ELNURA        

 

 

                                                                       16:00

12

GUSEINOV    GASAN                      

 

 

13

 

AZIZOV           SHAKHIN                  

 

 

                                                                        

                                                                         23.05.2024

 

                                                                             10:00

 

1

GULIYEVA     AITAJ 

 

 

2

GUSEINOV    ULVI   

 

 

                                                                      

                                                                      11:00

 

3

LOBACH         ANASTASIIA             

 

 

4

ANISHCHUK  TATIANA                   

 

 

5

HASANOVA   AZADA                       

 

 

 

                                                                      12:00

 

6

BAIRAMOVI   ELNUR                      

 

 

7

DEKKERS      NAZAKAT AGHALI               

 

 

                                               

                                                                      14:00

                                                             

8

AKHMEDOVA            SHAKHLA                  

 

 

9

GOIUSHOVA TURKAN                    

 

 

                                                                       15:00

10

 

ABDULLAEVA            NARGIZA      

 

 

11

AGAEV           UZEYIR         

 

 

                                                                       16:00

12

AGAEV           ASADULLA                

 

 

13

 

HUSEYNOVA             AIDAN

 

 

                                                                        

                                                                         24.05.2024

 

                                                                             10:00

 

1

ALIEVA           GIULGAZ                   

 

 

2

CHOVDAROV            FAMIL

 

 

                                                                      

                                                                      11:00

 

3

MUSAEV        AKIRAM                     

 

 

4

SHIRINOV      EKHTIBAR                

 

 

5

ASADOV        BAYRAM                   

 

 

 

                                                                      12:00

 

6

SALMANOVA AITEN            

 

 

7

OSMANOVA  AIGUN

 

 

8

BAIRAMOVA  AINURA                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2024 Azərbaycan Respublikası Dövlət Miqrasiya Xidməti
İstifadəçi qaydaları | Məxfilik siyasəti | Bütün hüquqlar qorunur