AZ EN RU
logo Aliyev
Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!

Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə  28, 29, 30  yanvar 2020-ci il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

28.01.2020-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 SALMANOV MALIK

2 SEYFPOUR SAAD ABADI NADEZHDA

3 MADATOV ELCHIN

4 RUSLAN KYZY FIRANGIZ

10:30

AIVAZOV TURAN

2 ASKERALIYEV TELMAN

3 BOROUMAND KOUZANI VAHID

4 UZUNALOV RAMILA

5 GARAEVA GULZAKHRA

                                                                                                  11:30

1 AY OLCAY

2 AY OZGUR

3 ALIEV ARZUMAN

4 GARAEV SAKHIB

                                                                                                  14:00
 

1 NAZIFI ROOZA

2 NABIEVA PAILA

3 HORBACHEV ARTUR

4 GRIGOREVA SABINA

5 ISAEVA AYTEN

 

29.01.2020-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 AZIZOVA APILA

2 Gasanova Sopio  Yahya                     

3 Piriieva Sarmagiul İmran               

4 Iusubova Ainura Baxış                 

10:30

1 Kulieva Pompul                                    

2 Bairamli Aiten Hafiz                              

3 Amiri Azar Rasoul                             

4 Cimici Sedat Ahmet                        

5 Omarova Roiala        

         11:30       

1 Shirinova Ruhsara Əvəz                

2 Maksimova Pervana Rövşən               

3 Kerimova Kenul Elmar          

4 Gumbatov Araz Əli               

14:00

1 Mansirova Samara Raqub           

2 Gulieva Antiga                                       

3 Ismailova Sona                                  

4 Kalandarova Aisel                           

  15:00

1 VELIEVA KAPHIA

2 ALLAZOV RAFAIL

3 ISMAIL MUHAMMAD

4 ASIF MUHAMMAD

  16:00

1 KHALYGOV FAKHRADDIN

2 ALBABAEV TAYAR

3 ALBABAEV RAVSHAN

4 ALIEVA NARMINA

                           

30.01.2020-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 KHALILAYEVA INDIRA

2 BAYRAMOV MAKHIR

3 RAGIMOV NAMIG

4 SHUKIUROVA TURANA

10:30

1 KARIMOVA TARANA

2 KHASMAMMEDOVA  AFSANA 

3 SHIRINOVA  FARIDA 

4 FATALIEVA  CHINARA  

5 MAMEDOV  TEMURBEK 

11:30

1 ALAKHVERDIEVI  GUSEIN 

2 JAFAROV  INA 

3 KURBANOVA  MEHMANA

4 ALIEVA  IRADA

14:00

1 ALIEVA AINURA

2 ISMAILOV  FAIG 

3 AZIZOVA  NAILA 

4 ALIYEVA  GULSHAN

15:00

1 SHIRINOVA  GYZBAS 

2 KAZIMOVA  KHANIM 

3 ALAZOVA  RAKHILA  

4 LAMAN  AKHMEDOVA 

16:00

1 BUDAGOVA ZULPHIA 

2 HUSSAIN  SHABBIR  

3 GULIYEVA  TAMAM 

4 MUSAEV  ELNUR 

5 KALANTAROVA SABINA     

         Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

         Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.

 

Regional miqrasiya idarələri