AZ EN RU
logo Aliyev
Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!

Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 15.08.2019-16.08.2019-cu il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

15.08.2019-cu il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı 

11:00         

1 Ibayeva Sabina Ağamalı         

2 Askerova Maryna İnqilab    

3 Mamedov Eyvaz Söhrab       

4 Alieva Leyla Ələmdar                

5 Azizova Konul Camal          

                                                                                              12:00    

1 Akhmedovi Ramila Məhəmməd    

2 Bakhtiarova Elmira Vəzir               

3 Bairamova Zemfira Musa  

4 Tanriverdievi Iagub 

5 Nourollahi Rajab                                             

                                                                                                  14:00

1 Taibov Israil  Xaçmaz

2 Taman Mehmet Ahmet       

3  Alieva Khalida                      

4 Aliyeva Mukhabbatkhan        

5 Mamedov Vugar Qədrəddin   

                                                                                                  15:00

1 Omarov Niiaz Knyaz  

2NAIBOV  TEBRIZ   

3BAIRAMOV TELMAN   

4 MAMEDOVA  TELNAZ 

5 ILIASOV  KAMAL 

                                                                                                   16:00

1 GASYMOVA LATIFA  

2 ISMAILOVA ADA 

3 MUSAEV CHINGIZ 

4 IUSUBOVA NURANA 

5 DRAZ UMAR

                                                                                                    17:00

1 AKPEROVA AYGUN  

2 GAMBAROVA SEVDA 

3 PASHAEVA SEVDA 

4 VALIEV RASIM 

5 ASKEROV  RINAD  

                     16.08.2019-cu il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

11:00

 

1 AVILOV ORKHAN

2 ALIEV PHARUKH 

3 ISMIKHANOVA IEVGENIIA 

4 NAGIEVA  KHAIALA  

5 GULIEVA  SHAMIYAKHANUM  

 

 

12:00

1 ABBASGULIYEVA KARLYGASH 

2 BADALOVI ANAR 

3 GUSEYNOVA SEVIL

4 TAKMAZ  ENGIN  

5 ALIEVA ILAKHA

                                                                                                   14:00

1 YUSUPOVA AYZANAT 

2 SIRIN HAKAN 

3 NEMATOVA SEVINDZH

4 ALIEVA GAMILA

5 BASILASHVILI NATALIYA

                                                                                                  15:00

1 ABOUZEID KHALED SALAMA KHALIL

2 MAMEDOVA AIGUN 

3 GASIMOVA DJAMILYA

4 ISMAILOVA NAZAKAT

5 FATHI MOHAMMAD 

16:00

1 AMANMYRADOV GAYGYSYZ

2 TISHABAEVA KHALIDA 

3 RZA ZADA ELIANA

4 HOSSEINABADI MOUSA

5 Gusseinova Elmira

                                                                                                  17:00

1 ISRAPHILOV ABAS

2 GARAGASHOVA ELNARA

3 ALIEV GAMID 

4 Alieva Saltanat Rizvan

5 Saidi Fayaz

 

         Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

         Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.

 

Regional miqrasiya idarələri