AZ EN RU
logo Aliyev
Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!

Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 12 və 13 fevral 2019-cu il tarixlərdə müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

12.02.2019-cu il tarixdə müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:00

Gasanova Aigiun

Riaz Sabir Hussain

Aliyeva Gulshan Vidadi

Khodzhaeva Aygyul Aydın

 

11:00

Alijeva Sakina  

Ismailova Zarifa Abdulla

Okumus Musa Hasan

Çakır Mustafa  

          12:00

Ahmed Khalil

Yusupova Tursuntosh

Asadovi Asad

Ismailov Vakhid   

 14:00

Musaeva Vapa

Kazymova  Peri

Ibadov Rasul

Turkmen Emrah

15:00

Bairamov Natik

Gulueva Ulduz 

Iskandarova   Afat

Mamedov  Imir    

Ayerdem Cihangir 

   16:00

Tural Tukanov

Kamila Khudoikulova

Hasan Kaylan

Ilakhe Gasymova

 17:00

Mesut Polat

Iskander Dzhabbarov

Irina Rassulova

Faia Valieva

Ilnara Gulieva

13.02.2019-cu il tarixdə müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:00

Irada Gazieva

Aigun Ragimova

Khatira Gulamova

Kyamran Gasanov

         10:00

Guseinov  Elshad

Pashaeva  Adalat

Rustamova Tamam

Alıev Anar

Rakhmatova  Manzura

11:00

Garadjaeva Shakhrıar

Magerramova Rena

Hazigova Gulpari

Nasibov  Elchu

12:00

Geibatova  Konul

Khashimova  Dilfuza

Ganbarovi  Nasib

Gasymova Vefa Abir

14:00

Namazov Fariz

Ramazanov Sharif İsmayıl

Nassirova Gyulnara

Orujova Leila

15:00

Sadigova Asli Nuru

Valiev Ibad

Ahmed Zaheer

Moghaddaszadeh Ahrabi    Zhila

Temurov Sakine Ekber  

   16:00

Gasanova Khaiala

Mohammadavali Heydar Alı

Tagieva Elvira

Akhmedova Suraia

Mardanov Shakir

17:00

Mamedov Punkhan Oruc

Sasanian Armin

Massimova Naila

Asif Aliyev

 

    19.02.2019-cu il tarixdə müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                                                                                      09:00

Irina Rassulova

Eldar Miftaliev

Alparslan Ozturk

Yulia Ahmedova

                                                                                                     10:00

Ramida Bairamova

Timur Eyubov

Elmira Abasova

Eva Amirova

                                                                                      11:00

Elvira Sardarova

Suleyman Orman

Nazan Orman

Margarita Garibova

                                                                                      12:00

Tarkhan Mamedov

Nariman Gasanli

Fatullayeva Gyulnaz İsmayıl

Bairamov Tengiz Şahbaz

Gasanova Turane Söydəkər

                                                                                      14:00

Ajaj Hameed Sahib Hameed

Firuzi Magamedbagir Lazım

Asadova Telli Adil

Bayramova Kenul Məhəmməd

                                                                                      15:00

Ovchieva Saida Hacıkərim

Seidova Maryam Mamed

Khosrov Intizar İsmayıl

Mamedova Sevil Mamed

                                                                                     16:00

Sofuev Pasha Nurəddin

Mamedova Nazile Tağı

Kerimov Shirvani

Esmaeli Ebadollah

                                                                                      17:00

Safarov Elman

Alakhverdiev İlgar

Mamedovs Rufulla

Ji Wangfeng

 

Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.

 

 

 

Regional miqrasiya idarələri