Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 06, 07, 08, 09, 10, fevral 2023-cü il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

 06.02.2023-cü il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

                                                                                                                            

                                                                             09:30

 

1

AKHUNDOVA          AIGIUN

 

 

 

2

MASPAKHOV          TIMUR           

 

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

MAMEDOV   GULU

           

 

 

4

GULIEVA       SAIDA           

 

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

AMIRJANOV ALI     

 

 

 

6

ISAEV NASIMI         

 

 

 

7

ISAEV ADALAT       

           

 

 

                                                

                                                                      14:00

                                                             

8

ALIEVA          SEVIN           

 

 

 

9

ISSI     ERCAN         

 

 

 

 

                                                                       15:00

10

 

ABBASOV     SEYMUR

           

 

 

11

GUMBATOV RASIM          

 

 

 

                                                                       16:00

12

ABBASOVA  OLGA

           

 

 

13

 

SOLAK           SAKIR           

           

 

 

                                                                        17:00

14

ABDURAKHMANOVA        NAZILIA

           

 

 

15

CORNEY       STEPHEN DAVID

 

 

 

   07.02.2023-cü il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı    

                                                                        

                                                                             09:30

 

1

ISMAILOV     ETIBAR

 

 

 

2

RUSTAMOVA           ELNARA

 

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

KOYUNCU    ESMA

 

 

 

4

KARAEV       ALI     

 

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

OZKOK          NAZAN

 

 

 

6

GARAISAEV    SHAKHIN

           

 

 

7

DZHEYRANOVA     ANZHELA

 

 

 

                                               

                                                                      14:00

                                                             

8

MURSHUDOVA       GAMER

 

 

 

9

MAMEDOVA    MALAYKHANYM

 

 

 

                                                                       15:00

10

 

UCAR SEFA

 

 

 

11

DEMIR   BARIS

           

 

 

                                                                       16:00

12

PIRVELI   TAMAR

 

 

 

13

 

PUGAR          YAKUP

           

 

 

 

                                                                        17:00

14

DEMIR   ZEHRA

 

 

 

15

NOORI   ABDUL   BASEER

 

 

 

08.02.2023-cü il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı 

                                               

                                                                      09:30

                                                             

1

SARDAROVA          GULANA

 

 

 

2

FAKHIM PAYESHGHANCHI

AMIR 

 

 

 

                                                                       10:30

3

AKKUS          YUNUS

           

 

 

4

TAGIEVA       YASEMEN

 

 

 

                                                                       11:30

5

BADALOV     RASIM

           

 

 

6

KHALILOVA  LARISA

 

 

 

7

GADZHIEVA DZHEIKHUNA

 

 

 

 

 

                                                                        14:00

8

GASANOV    GASAN

 

 

 

9

ISMAILOV     RAFAEL

           

 

 

                                                                    15:00

10

DZHAFAROV   RUSLAN

 

 

 

11

KURBANOV FAZIL

 

 

 

                                                                    16:00

12

MAJITOVA    MUBORAK

 

 

 

13

ASLANOV     NOVRUZ

 

 

 

                                                                    17:00

14

AGBABIAKA AKINROPO GBOLABO

           

 

 

15

ALIEV   VELEDIN  

 

 

 

16

HAMDOLLAHZADEH         RAMIN

 

 

 

 09.02.2023-cü il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı 

            

                                                                             09:30

 

NAGIEVA      SHEILA

 

 

 

ISAEV   IMAMALI

           

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

VELIEVI         ELMAR

           

 

 

AKBEROV    GABIB

           

 

 

 

                                                                      11:30

 

ALIEVA   NIGIAR

           

 

 

AJALOVA      RAMILA

 

 

 

SHARIPOVA   IRADA

 

 

 

14:00

KARETNIKOVA       ELENA

 

 

 

ASLANOVA  ULDUZ

           

 

 

15:00

KARAEV       RASIM

           

 

 

SHAKHMARDANOV    ILGAR

 

 

 

16:00

GADZHIEVA GULVUN

           

 

 

ABDULLAEVA    NADEZHDA

 

 

 

17:00

AZIMOVA      SEVINDZH

           

 

 

GUSEINOVA    VIUSALA

 

 

 

10.02.2023-cü il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı  

                                               

                                                                      14:00

                                                             

8

AHMADOVA JEMILE         

 

 

9

BALTACI       ORHAN        

 

 

                                                                       15:00

10

 

KASANOVA  GULSHAN   

 

 

11

AGATSARSKIY        ARIF  

 

 

                                                                       16:00

12

GAJIYEVA    AINUR          

 

 

13

 

PASHAEV     ILKHAM

 

 

 

                                                                        17:00

14

NABIYEVA    RAMILA        

 

 

15

GASANOV    DZHAMIL     

 

 

 

Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.