Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 15, 16, 17, 18, 19 aprel 2024-cü il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

                                                                         

                                                                         15.04.2024

 

                                                                             09:30

 

1

AHMED          NAZIR 05.12.1976     

 

 

2

IUSIFOV         IASHAR                     

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

FARZI MORTAZA                 

 

 

4

IUSIFOV         IASHAR         

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

MAKHMUDOVA         ELVINA                      

 

 

6

IUSUBOVA     ASLI               

 

 

7

MURADOVA  TERANE                    

 

 

                                                

                                                                      14:00

                                                             

8

NEICOVCENA           VALENTINA  

 

 

9

KHYDYROVA   AFARID                   

 

 

                                                                       15:00

10

 

MUSAEVA      ZINNAT                      

 

 

11

ISKIANDAROVA        KAMILA                     

 

 

                                                                       16:00

12

VELIEVI          ELMIRA                     

 

 

13

 

OZ       ABDULKADIR           

 

 

                                                                        17:00

14

GADZHIEV   AIAZ  

 

 

15

GAIBOVA      KHEIRANSA           

 

 

                                                                        

                                                                     

 

 

 

 

 

                                                                       16.04.2024

 

                                               

                                                                      14:00

                                                             

8

CHAVGALOV           VUGAR                     

 

 

9

GUSEINOV   AIDA              

 

 

                                                                       15:00

10

 

NASIBOVA   SAMIRA                    

 

 

11

MUSTAFAEVA         GAMAR                    

 

 

                                                                       16:00

12

MAMEDOVA             GIUNEL                    

 

 

13

 

MAMEDOVA    SADAGAT             

 

 

                                                                        17:00

14

ILIASOVA      SEVDA         

 

 

15

ASADOV       ELMAR         

 

 

                                                                        

                                                                         17.04.2024

 

                                               

                                                                      09:30

                                                             

1

AL HAMDO   MOHAMAD              

 

 

2

DZHAFAROV           EMIL  

 

 

                                                                       10:30

3

RZAEV          RAMAZ                     

 

 

4

NAMAZOVA SURAIA       

 

 

                                                                       11:30

5

IBRAGIMOV  VAGIF                      

 

 

6

MIKAILOVA   SABINA                   

 

 

7

GASYMOVA             AFAK            

 

 

                                                                        14:00

8

ALIEVA          KIPHAIAT                 

 

 

9

MADATOVA             AINUR          

 

 

                                                                    15:00

10

KARIMOVA   AFSANA                   

 

 

11

UNLU   ALI   

 

 

                                                                    16:00

12

NABIYEVA    RAMILA                    

 

 

13

AKHUNDOVA          TETIANA      

 

 

                                                                    17:00

14

GASANOVA NASIBA       

 

 

15

ASHIROV      KAMANDAR

 

 

                                                                        

                                                                         18.04.2024

 

                                                                      09:30

 

1

ABISHOVA   ELVIRA                     

 

 

2

YIGIT             ERKAN                                 

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

ALIYEVA       MEDINE       

 

 

4

AIGBE            OGECHI LOVELINE                       

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

KARIMOVA   RAKSANA   

 

 

6

VILDANOVA   TATIANA    

 

 

7

AKHMEDOV   PIZULI                    

 

 

                                               

                                                                      14:00

                                                             

8

TEMEL  ZAFER    OZGUR           

 

 

9

MUSTAFAEV           RAUF            

 

 

                                                                       15:00

10

 

SAFAROVA  TERANE                   

 

 

11

SHAYUBOV ELDAR                                 

 

 

                                                                       16:00

12

SHIKHIEV     FARID           

 

 

13

 

AMIRJAN      AMALIA                    

 

 

                                                                        17:00

14

MEKHTIEVA   SURAIA                 

 

 

15

MEKHTIEVA             LAMIA           

 

 

16

ALIYEVA       ANNA

 

 

                                                                        

                                                                         19.04.2024

 

                                                                      09:30

 

1

CEVIRME      ONDER                    

 

 

2

OSMANOV    VIDADI                      

 

 

                                                                      

                                                                      10:30

 

3

SHAFIEV       ELMIR                       

 

 

4

GUSSEINOVA         ELMIRA                    

 

 

 

                                                                      11:30

 

5

ZUBAIR         MUHAMMAD           

 

 

6

SULEIMANOV          ELVIN           

 

 

7

SHIRINOV     NASRADDIN

 

 

                                               

                                                                      14:00

                                                             

8

GUSEINOVA    ALIMA                    

 

 

9

OSMANOV    MIRZABEK  

 

 

                                                                       15:00

10

 

KARAISAEV VITALI           

 

 

11

IMAMGULIEVA        ALISA            

 

 

                                                                       16:00

12

RAGIMOVA   ZINAIDA                   

 

 

13

 

AIDABEKOV   MAKHMUD                        

 

 

                                                                        17:00

14

MAMMADOVA         NARGIZA                 

 

 

15

GASANOVA SAMIRA        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2024 Azərbaycan Respublikası Dövlət Miqrasiya Xidməti
İstifadəçi qaydaları | Məxfilik siyasəti | Bütün hüquqlar qorunur