Müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin SİYAHISI!


Azərbaycan Respublikasında daimi yaşamaq icazəsinin alınması üçün müraciət edən əcnəbilərin Azərbaycan Respublikasının qanunları ilə nəzərdə tutulmuş hüquq və vəzifələri, habelə dövlət dili ilə bağlı biliyinin yoxlanılması məqsədilə 28, 29, 30, iyun, 1 iyul 2022-ci il tarixlərində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin adlı siyahısı

28.06.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 BAIRAMOVA PHARIDA

2 TAGIRBEKOVA CHINARA

10:30

1 BASHIROVA ALIDA

2 AIVAZOVA KHAIALA

11:30

1 BALABEKOVA AISEL

2 GROSU EFIMIA

3 ALİGULİ TAMİLA

14:00

1 YAZAR BAYRAM

2 VELİEVA USNİA

15:00

1 ZAMANOVA JAMILA

2 REZAI HABIB

16:00

1 ABBASOVA ULKAR

2 MAMEDOV ELKHAM

17:00

1 GAJIEV MIKAIL

2 FATULLAEVA ELENA

29.06.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 GADZHIEVA SABINA

2 OSMANOVA RUKHIA

10:30

1 EREMEEVA INA

2 FARHADZADE AISHAN

11:30

1 ELCHIEVA SAMIRA

2 RASHIDI ABBAS

3 PIRIEV OMAR

14:00

1 EMINOV SHAMO

2 BADALOVA ELZA

15:00

1 IBRAGIMLI ELNURA

2 DUZGUN IRFAN

16:00

1 OVCHIEVA SAMAN

2 BAIRAMOVA TAKHIRA

17:00

1 SMAILOVA SHOIRA

2 RAGIMOVA SIMA

30.06.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 KURBANOVA APHET

2 ISMAILOV OSMAN

10:30

1 FARADZHOVA METANET

2 BAIRAMOV MEKHMAN

11:30

1 BESHKAM MINA

2 POURHAMRANK KENDESHMIN KEYKAVOUS

3 MAMEDOVA IULIIA

14:00

1 MAMEDOV VAGIPH

2 RASTROGINA YELENA

15:00

1 ABBASOVA ELVIRA

2 FAKHRATOVA NAZANI

16:00

1 RAKHMATOVA MANZURA

2 GUSEINOVA NAZILA

17:00

1 AMIRLI GIUNEL

2 MAMEDOVA CHICHAK

01.07.2022-ci il tarixində müsahibəyə dəvət olunan əcnəbi və vətəndaşlığı olmayan şəxslərin siyahısı

09:30

1 KASUMOV YELMAR

2 KHALIAPOVA LEILA

10:30

1 BABAEVA NURLANA

2 ERTENLICE ISA

11:30

1 DZHAFAROVA TARANE

2 GUSEYNOV RUSLAN

3 VELISHKU KRISTINA

14:00

1 MAKHMUDOVA MATANET

2 FATALIIEVA AIDA

15:00

1 TAGHAVI ZEINAB

2 EBRAHIMI KALAN ILMAN

16:00

1 MAGARRAMOVA KHADIJA

2 MURADOV RAKHIB

17:00

1 ALIEV ELKHAN

2 BAYRAMOV MAMED

Qeyd 1: Komissiyada verilən suallara dair məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.

Qeyd 2: Kurslarda iştirak etmək istəyən şəxslər Təlim Tədris Kursları ilə bağlı məlumatları buradan əldə edə bilərlər.